Cakard 65+10 Litre Profesyonel Dağcı Sırt Çantası Haki

Cakard 65+10 Litre Profesyonel Dağcı Sırt Çantası Haki

En geç 11 Ağustos Salı günü kargoda
  • Bu ürün için toplam kargo maliyetiniz:
  • Mng Kargo : 0,00 TL

HBV000006MKRS

Yeni ürün

165,00 TL

Vergi dahil
Teslimat: 1 ile 3 hafta arası
50 Adet stok mevcut

- +

Marka: Cakard

 
Daha Fazla Bilgi

65+10 LİTRE PROFESYONEL KAMP VE DAĞCILIK ÇANTASI

  • Çantamız  özel dizayn edilmiş olup tüm faaliyetlerinizde, seyahatlerinizde, trakking, tırmanış ve tüm outdoor aktivitellerinizde size en pratik şekilde kullanım olanağı sağlamak amaçlı tasarlanmıştır.
  • Süngerli omuz askıları ve sırt kısmı ile çok rahat taşımanıza olanak sağlar sırt ve bel ağrısı kesinlikle yapmaz
  • Geniş iç hacimi ile yanınıza almış olduğunuz tüm malzemelerinizi ve eşyalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

ÇANTA ÖZELLİKLERİ

Dış özellikler:

Özel su geçirmez kumaştan imal edilmiş olup her hava koşulunda  kullanıma uygundur. Çantanın üst başlık bölümünde 2 adet fermuarlı cep bulunmaktadır, ön bölümde altta 1 ortada 1 adet fermuarlı ve ortada 1 cırt bantlı bölüm bulunmaktadır yanlarında fermuarlı 1er adet bölme bulunmaktadır, arka kısımda kalın süngerden imal edilmiş bel ve sırt desteği bulunmaktadır ve bel bağlama özelliğine sahiptir. Kalın sünger destekli ve ayarlanabilir omuz askıları ile çantanızı yorulmadan taşıyabilirsiniz dilerseniz elde taşımak içinde taşıma kulpu bulunmaktadır.

İç özellikler:

İç bölümü tamamen su geçirmez astarla kaplanmış olup alt kısımdaki bölme sayesinde yiyecek ve özel eşyalarınızı birbirine karıştırmadan güven içinde taşımanıza olanak sağlar.

Çanta Ölçüleri:  70x23x21 cm

Çanta hacmi: 65+10litre

 

 
İptal & İade Şartnamesi

İade Şartları

Sipariş ettiğiniz ürünü teslim aldıktan sonra herhangi bir problem sebebi ile iade etmek istediğinizde izlemeniz gereken yol ve bilmeniz gerekenler şu şekildedir:

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden yedi iş günü içerisinde, iade talebinizi ve ürünle ilgili probleminizi web sitemizin “Müşteri Hizmetleri”bölümünden bilgi vermeli veya info@valizmagazasi.com’ a e-mail göndermelisiniz. Daha sonra tarafınıza gönderilecek yönlendirme maili doğrultusunda ürünü teslimat tarihinden itibaren yedi iş günü içerisinde valizmagazasi.com ’ye geri göndermenizi rica ederiz. Yedi iş gününü aşan bildirimlerde maalesef iade kabul etmiyoruz. İsteğiniz bize ulaştığında yetkililer tarafından değerlendiriliyor ve iadeniz onaylandığında size bir onay e-mail’i gönderiliyor.

İade edeceğiniz ürünü eksiksiz orijinal faturasıyla, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle, sipariş numarası ve forMilanda.com’ un doğru adresini içerecek şekilde geri gönderdiğinizden emin olmalısınız. Eğer ürünün faturası kurumsal ise, iade işlemi için kurumun düzenlemiş olduğu, kargo payı dahil edilmeden, ‘Ürün Birim Fiyatı + KDV’ şeklinde kesilmiş bir ‘İADE FATURASI’ ile birlikte göndermeniz gerekiyor. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadelerini ‘İADE FATURASI’ kesilmediği takdirde tamamlayamadığımızı bilmelisiniz.

Ürünün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları bize iade ettiğiniz paketin içinde eksiksiz ve hasarsız bir şekilde bulunmalıdır.

İadenizi onaylamadan önce ürünle ilgili incelemeyi ‘valizmagazasi.com - İade Bölümü’ yapıyor.

Bu şartlar dahilinde yapacağınız tüm iade gönderimlerinin kargo ücreti size ait olacaktır. Ancak, iade etmek istediğiniz ürünün kusurlu olduğu anlaşıldığı takdirde, iadeniz onaylanacak ve geri gönderim için ödediğiniz kargo ücreti hesabınıza yatırılacaktır.

İadeniz Onaylandıktan Sonra

İade onayınızı takip eden on gün içerisinde ürün bedelinizin geri ödemesini yapıyoruz. Kredi kartı ile yaptığınız ödemelerde ürün bedeli, iade onayınızı takip eden yedi gün içerisinde bankanıza geri ödeniyor.

Kredi kartınıza yatırılan geri ödemenin banka hesabınıza yansıması ortalama iki, üç hafta sürebiliyor. Kredi kartıyla yapılan alışverişlerde geri ödenen tutarın bankaya devrinden sonraki süreçte yaşanabilecek olası gelişmeler tamamen banka işlem süreci ile ilgili olup valizmagazasi,com.com’ nın sorumluluğunda değildir. Bu yüzden bu tür sorunlarda herhangi bir müdahalede bulunma hakkımız yoktur.

Cayma Hakkı Dışındaki İade İşlemleri

Tüketicinin ‘Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı’ sadece bahsi geçen alışveriş gerçekleştikten sonraki yedi iş günü içerisinde iade talebi bildirilen ürünlerin geri alımı için geçerlidir. Yedi iş gününü aşan sürelerde iade kabul edilemez.

Özel Koşullar

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi teslimat yerinden ayrılmadan önce paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Ürün faturanız, kurye poşetinin ön gözünde yer almaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız veya ürüne ait fatura, kurye poşetinde yer almıyorsa, paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir. Ürün faturası, iptal ve iadeler için muhakkak gereklidir. 

Orijinal ambalajı zarar görmüş, bozulmuş, açılmış, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde denenmiş, kullanılmış, kullanımdan dolayı zarar görmüş veya orjinal faturası bulunmayan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünün iadesi, ürünün bütün standart aksesuarları; ambalajları hasarsız ve tam olarak orjinal paketleri  ve orjinal faturası ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır. Teslimattan sonraki yedi günü aşan sürelerde ‘Cayma Hakkı’yla iade söz konusu değildir.

Müşteri, ürünü, teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 7

Menü